w Twoim Koszyku znajduje się 0 produktów, o wartości 0 PLN
Login Haslo
O firmie Promocje Regulamin Rejestracja Kontakt


O firmie


Firma nasza rozpoczęła działalność w roku 1992. Od początku swojego funkcjonowania zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem klientów instytucjonalnych, korporacyjnych praktycznie we wszystkie artykuły i produkty potrzebne do ich prawidłowego funkcjonowania. W naszej bieżącej ofercie znajduje się blisko 25 tys. produktów.

Proponujemy bardzo szeroką gamę papierów biurowych, artykułów piśmiennych, materiały eksploatacyjne do urządzeń peryferyjnych i kopiarek, nowoczesne systemy archiwizacji i oprawy dokumentów, środki czystości , produkty chemii gospodarczej oraz artykuły spożywcze.

Realizujemy również zamówienia wynikające z indywidualnych, niestandardowych potrzeb naszych klientów. Świadczymy usługi dotyczące produkcji, poligrafii, nadruków firmowych, reklamowych itd.

Zamówienia możecie Państwo kierować do nas faksem, pocztą elektroniczną lub telefonicznie. My zrealizujemy je w dniu następnym, w wyjątkowych przypadkach - tego samego dnia. Zamówiony towar, niezależnie od wielkości, dostarczamy w wyznaczone miejsce na terenie Warszawy i okolic za darmo.

Gwarantujemy Państwu usługi i produkty na najwyższym poziomie a w podjęciu właściwej decyzji pomoże Państwu nasz katalog i handlowcy! Zapraszamy do współpracy!

Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-18:00!

Hold p.h. Biuroserwis Regulamin Kontakt

Biuro handlowe 02-673 Warszawa ul. Racjonalizacji 5 tel. 847-65-94 tel/fax 848-90-84
hold@hold.pl